Насосне обладнання

Каталог

Включены фильтры:
Максимальная глубина всасывания (м)
Ёмкость бака станции
Наш You Tube канал
Насосне обладнання

Рано чи пізно процес влаштування скважини, криниці, рукотворного ставка на власній ділянці підійде до вибору насоса для створення фонтану, струмочка або ж просто для фільтрації. І, знайомлячись з ринком, рано чи пізно покупець зіткнеться з величезною різницею в цінах при, здавалося б, однакових характеристиках, зазначених в описі. Іноді на перши...

Рано чи пізно процес влаштування скважини, криниці, рукотворного ставка на власній ділянці підійде до вибору насоса для створення фонтану, струмочка або ж просто для фільтрації. І, знайомлячись з ринком, рано чи пізно покупець зіткнеться з величезною різницею в цінах при, здавалося б, однакових характеристиках, зазначених в описі. Іноді на перший погляд різниця лише одна - країна-виробник. Тут і з'являється зовсім не просте питання вибору. Існує досить багато зарубіжних виробників насосів - Італія, Німеччина, Англія, США, Китай - у всіх різна якість. Ми розглянемо найбільш яскравий приклад порівняння насосів виробництва Італії та Китаю. З одного боку, італійське якість це серйозно, з іншого - ціна у «східного» насоса менше в три, і іноді в чотири рази, а виглядати вони можуть взагалі однаково. Відразу згадується твердження, що «в наш час все роблять в Китаї», а спокуса «зекономити» бюджет зростає з кожною хвилиною. Спробуємо внести ясність.

Пункт перший - ціна. Для початку зазначимо, що якість вимагає певних витрат людських і матеріальних ресурсів, що, безсумнівно, відбивається на вартості кінцевого продукту. Саме тому дешеве обладнання не може бути зроблено за тією ж технологією, що і дороге. Зрозуміло, що безглуздо порівнювати якість китайського Jebao, продуктивністю 3000 л / год за 700 грн. і італійського Pedrollo майже того ж водотоннажності за 1700 грн. Ціна складається з патентованих розробок, матеріалів, контролю якості та репутації виробника, по суті, є синонімом гарантії.

Пункт другий - виробництво. З економічних міркувань італійські заводи дійсно можуть розташовуватися в Китаї, Кореї або на Тайвані. Однак все розробки, креслення, запатентовані системи пристрою приходять з Італії. Більш того, фактично на всіх етапах виготовлення насоса існує строгий контроль якості. Навряд чи чисто китайське виробництво проходить по тим же правилам, навіть якщо для відливання деталей використовуються заготовки аналогічної форми. Варто ще раз підкреслити, що зовні такі апарати можуть як дві краплі води схожа на вже зарекомендували себе західні моделі, однак подібна схожість нічого не говорить про якість більш дешевого товару.

Пункт третій - матеріали. Два абсолютно однакових на вигляд корпусу можуть мати абсолютно різний хімічний склад. І це стосується не тільки зовнішніх деталей. Робочі частини насоса в процесі експлуатації постійно зазнають навантаження і весь час знаходяться у воді. Розробники роками підбирають склад матеріалів, що володіють оптимальною зносостійкість - зрозуміло, що вартість у сировини не маленька, що, природно, відбивається на ціні насоса. Дешеві апарати роблять з іншого «тіста», женучись нема за терміном служби, а за здешевленням конструкції. Така «економія» позначається на всьому. Чи не орієнтовані на великі навантаження матеріали можуть підвести навіть не в перший сезон, а в перший місяць служби.

Пункт четвертий - складання. Ретельна підгонка складових один до одного гарантує, що механізм не розбовтається, Кріплення не ослабнуть, а вода не проникне туди, де її бути не повинно. Таке можливо тільки за умови точного виготовлення всіх деталей і вже згаданого контролю якості. При масовому і дешевому виробництві про це мови бути не може. Відомі випадки, коли насос «розбовтуватися» настільки, що маховик починав чіпляти корпус зсередини і залишав подряпини на пластику.

Пункт п'ятий - гарантія. Без неї все вищесказане можна назвати голослівним, тому що гарантійний термін - це якраз те, що показує впевненість виробників в своїй продукції. І дозволяє людині, не присвяченому в тонкощі виготовлення, судити про якість. Гарантія, що надається італійськими компаніями, триває від трьох до п'яти років, китайськими - всього шість І ще один цікавий факт. Поломка фактично будь-якого європейського апарату передбачає ремонт, китайський насос просто замінять новим. Це краще будь-яких прикладів говорить про собівартість та якість такого виробництва. Не хотілося б стверджувати, що насоси для ставків і фонтанів китайського походження не мають права на існування. Вони в будь-якому випадку знайдуть свого покупця, і якийсь час будуть сумлінно працювати. Цілком можливо, що китайський агрегат протримається сезон, два, а, може, і довше. Гарантувати цього ніхто не може. І як завжди - вибір за покупцем.

Якщо Вам потрібні якісні насоси, насосні станції та інше насосне обладнання звертайтесь до нас.

Еще

Насосне обладнання

Товаров: 462.

Подкатегории

 • Насоси

  Насоси та насосні станції для води

  Водяний насос був винайдений ще в глибоку давнину, пройшов ряд значних змін в конструкції, отримав розвиток в різних областях застосування і не втратив своєї актуальності в наші дні. У сучасному житті насоси використовуються щодня і задіяні в роботі різних систем водопостачання: починаючи від поливу приватного саду або городу і закінчуючи забезпеченням водою великих промислових комплексів.

  Насоси: основні їх види.

  Водяні насоси класифікуються за принципами їх роботи і бувають відцентровими, вихровими, консольними, вакуумними та ін. Насоси також можна розділити на групи в залежності від їх призначення, тобто області застосування: дренажні, поверхневі, фекальні, насоси для систем опалення, для басейнів, а також насоси для поливу і свердловинні насоси, які на даний момент є найбільш популярними.

  Вихревые.

  На периферии рабочего колеса самовсасывающего насосного оборудования данного типа имеются радиальные лопатки. Эти элементы передают энергию жидкости, постепенно повышая ее давление в процессе перемещения от всасывающего парубка к нагнетательному. К данной группе относится оборудование серии PKS.

  Жидкостно-кольцевые.

  Рабочее колесо такого насоса расположено в кругообразном корпусе. При вращении колеса образуется кольцо жидкости, которая поступает во всасывающий патрубок под действием центробежной силы. В продаже представлены агрегаты серий CK, CKR.

  Многоступенчатые насосы.

  Имеют несколько последовательно смонтированных рабочих колес, за счет чего повышается производительность насосного оборудования. В ассортименте представлены модели 2CP, 2-4CP, 2-4 CR, PLURIJET, TOP MULTI, NK.

  Самовсасывающие серии Jet.

  Двойное рабочее колесо самовсасывающего насоса данного типа оснащено трубкой Вентури. Такая конструкция позволяет перекачивать жидкость даже в случае присутствия в ней воздуха. В нашей компании можно купить модели JSW, JCR, JDW.

  Применяются водяные насосы, в основном, в системах водоснабжения и отопления, а также для дренажа и очистки сточных вод.

  Покупка насоса для воды: как правильно выбрать?

  Для того чтобы правильно купить водяной насос, нужно при его выборе учитывать разнообразные параметры, к примеру: характеристики напора и производительности, являющиеся основными показателями эффективности водоснабжения, которая будет получена с помощью того или иного насоса. Оба этих показателя напрямую зависят от давления, которое способен создать насос. Исходя из этого, покупая насос, следует обязательно учитывать необходимое потребление воды, связанное с размером площади полива и другими объемами ее использования.

  Для автоматического осуществления водоснабжения и отопления объектов, а также отвода сточных вод вместе с насосами используются пульты управления, защищающие от возникновения аварийных ситуаций.

  Где купить водяной насос в Киеве?

  Магазин «Savage», являющийся официальным дилером компании Pedrollo (Италия), которая производит насосное оборудование наивысшего качества, предлагает Вашему вниманию широчайший спектр водяных насосов. Ознакомиться со всеми параметрами необходимого Вам оборудования, можно в любое время на нашем сайте, а профессиональная консультация специалистов поможет Вам сделать правильный выбор для Ваших систем водоснабжения, отопления или дачных участков. Купив в Киеве в нашем магазине любой из насосов Pedrollo, Вы получите:

  • надежное оборудование, которое прослужит Вам долгие годы;
  • великолепное итальянское качество по доступной цене;
  • профессиональную консультацию специалистов;
  • сервисное и гарантийное обслуживание оборудования;
  • доставку оборудования в любую точку Украины.
 • Баки

  Компанія Elbi заснована в 1965 році як металургійний завод біля Падуї (Італія). Elbi завжди справляла великий асортимент продукції. Компанія отримала міжнародне визнання. Компанія здійснює свою діяльність вже більше 40 років в області виготовлення різних баків для води.

  Гідроакумулятори - ємності для води - призначені для запобігання насосів від частих запусків і компенсації гідравлічних ударів в системах водопостачання або опалення і використовуються в системах як приватних будинків, так і промислових об'єктів.

  Розширювальні баки є невід'ємною частиною систем опалення та служать для їх захисту від теплового розширення, пов'язаних з коливаннями температури води. Вони вміщають надлишковий обсяг води, який утворюється при її нагріві і оберігають систему від коливань тиску, які негативно позначаються на роботі всіх її елементів і здатні привести до серйозних поломок і аварійних відключень.

  Пластиковые емкости объемом от 100 до 10 000л хорошо подходят не только для промышленного использования, но и для домашнего хозяйства. Благодаря наличию специальных углублений емкости удобны в переноске. Мы продаём емкости и баки для хранения: воды или пищевых продуктов, дизельного топлива, химических веществ, в том числе агрессивных.

  Аккумуляторы для охлаждённой воды AR устанавливаются в качестве буферных емкостей в системах кондиционирования воздуха для компенсации изменяющегося объема воды при охлаждении. Емкости серии "AR" дают дополнительный объем для хранения воды из охладительной системы, что позволяет снизить нагрузку на двигатели и систему в целом.

  Аккумуляторы горячей воды SAC предназначены для установки вжилых комплексах, в которых производство горячей воды предусмотрено при помощи внешних теплообменников, изготовленны из углеродистой стали. Внутреннее покрытие баков обработанно эмалированным покрытием, что позволяет использовать баки с санитарной водой. Аккумуляторные баки этого типа получили широкое применение в системах водоснабжения жилищно - комунального и промышленного секторов теплоэнергетики.

на странице
Показано 1 - 24 из 462 товаров
Показано 1 - 24 из 462 товаров