Насос для води Pedrollo 3CPm 80

6 901 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насос відцентровий багатоступінчастий безшумний з чавунним корпусом.

відеоогляд насоса

Електронасоси серії 3 - 4 CP - економічні, компактні, безшумні, характеризуються високим ккд і низькою споживаною потужністю.

Принцип роботи:

Серія 3-4CR включає в себе багатоспунчасті насоси електронасоси відцентрового типу з горизонтальним валом і зі змінним числом робочих коліс; встановлених у міцному чавунному корпусі. Робочі колеса, встановлені на тому самому провідному валу, обертаються всередині лопаткових дифузорів, які забезпечують рух рідини на виході кожного робочого колеса у напрямку до патрубка, що всмоктує, наступного робочого колеса. Після проходження через всі робочі колеса, встановлені послідовно, рідина виштовхується з насоса через патрубок нагнітальний, розміщений в корпусі насоса. Кожне робоче колесо з відповідним лопатковим дифузором становлять ступінь нагнітання, який, згідно з принципом функціонування відцентрових насосів, повідомляє рідини перепад тиску, який підсумовується з рівними перепадами тиску, що повідомляються іншими послідовними ступенями.

Конструктивні характеристики

 • Копус насоса  з чавуну, забезпечений всмоктувальним та нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI ISO 228-1.
 • Крішка корпусу насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення.
 • Робочі колеса радіальні, відцентрового типу, з технополімеру Noryl® GFN3V "General Electric®" (сертифіковані для питної води).
 • Ведучий вал із нержавіючої сталі AISI 416.
 • Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
 • Електродвигун: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи. Клас ізоляції В.
  В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач).
  Трифазні двигуни мають бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.
 • Ступінь захисту IP 44.
 • Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61 -150) EN 60034-1 (IEC 34-1, CEI 2-3).

ЗАРЕЄСТРУВАНА МОДЕЛЬ

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.55
Продуктивність (л/хв)
80
Висота подачі (м)
38
Напруга (В)
220
Вага (кг)
10

6 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)