Насос для води Pedrollo 4CRm 80

8 781 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насос відцентровий багатоступінчастий безшумний з нержавіючим корпусом.

відеоогляд насоса

Опис
Насос багатоступеневий Pedrollo Pedrollo 4CRm 80.  Насоси серії 3-4СR рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації вони успішно застосовуються в побуті, зокрема для подачі води в поєднанні з невеликими системами підтримки тиску, для поливання садів і городів і т.п. Встановлення насоса повинно проводитись у приміщеннях та місцях, захищених від атмосферного впливу.

Серія 3-4CR включає багатоспунчасті насоси електронасоси відцентрового типу з корпусом насоса з нержавіючої сталі, горизонтальним валом і зі змінним числом робочих коліс; встановлених у корпусі з нержавіючої сталі. Робочі колеса, встановлені на тому самому провідному валу, обертаються всередині лопаткових дифузорів, які забезпечують рух рідини на виході кожного робочого колеса у напрямку до патрубка, що всмоктує, наступного робочого колеса. Після проходження через всі робочі колеса, встановлені послідовно, рідина виштовхується з насоса через патрубок нагнітальний, передбачений в корпусі насоса. Кожне робоче колесо з відповідним лопатковим дифузором становлять ступінь нагнітання, який, згідно з принципом функціонування відцентрових насосів, повідомляє рідини перепад тиску, який підсумовується з рівними перепадами тиску, що повідомляються іншими послідовними ступенями.


Принцип роботи:

Серія 3-4CR включає багатоспунчасті насоси електронасоси відцентрового типу з корпусом насоса

 Конструктивні характеристики

Корпус насоса з нержавіючої сталі AISI 304, забезпечений всмоктувальним та нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI ISO 228-1. br.

  • Кришка копуса насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення.
  • Робочі колеса насоса радіальні, відцентрового типу, з технополімеру Noryl GFN3V "General Electric" (сертифіковані для питної води).
  • Ведучий вал насоса з нержавіючої сталі AISI 416.
  • Механічне ущільнення насосів PEDROLLO 3CR та 4CR з кераміки та графіту.
  • Електродвигун насоса: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи.
  • В однофазних насосних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач).
  • Трьохфазні насосні двигуни мають бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується відповідно до чинних нормативів.
  • Клас ізоляції насосів - F.
  • Ступінь захисту IP 44

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.55
Продуктивність (л/хв)
80
Висота подачі (м)
48
Напруга (В)
220
Вага (кг)
7,3

6 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)