Pedrollo CB2-2CP 32/210B

Pedrollo CB2-2CP 32/210B

131 310 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Промислові насосні станції Pedrollo COMBIPRESS є блоком з двох електронасосів, призначених для підйому та підвищення тиску води. Пропоновані моделі можуть застосовуватись у побуті, комунальному та сільському господарстві та промисловості.

Автоматична насосна станція служить для подачі води до будинку в автоматичному режимі з необхідним тиском води. Може складатися з будь-якого необхідного за потужністю насоса та будь-якого за обсягом гідробака.

Застосовуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.

Області застосування:

Водопостачання: підвищення тиску для промислових підприємств, багатоквартирних будинків, готелів, гуртожитків, водоочисних споруд, кемпінгів, шкіл, лікарень, казарм тощо

Зрошення: спортивні поля (футбол, гольф тощо), сільгоспугіддя, системи штучного снігопокриття.

Автоматична насосна станція служить для подачі води до будинку в автоматичному режимі з необхідним тиском води. Може складатися з будь-якого необхідного за потужністю насоса та будь-якого за обсягом гідробака.

Застосовуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.

Принцип роботи насосних станцій Combipress

Промислові насосні станції COMBIPRESS – це системи підвищення тиску, в яких два електронасоси змонтовані в один блок, готовий до встановлення. Система спроектована таким чином, що при збільшенні споживання води автоматично вмикається один або обидва насоси послідовно. Це забезпечує економію енергії, оскільки включаються лише ті насоси, які необхідні забезпечення витрати води. Електронний контур пульта управління забезпечує чергування насосів, що включаються.
Промислові насосні станції COMBIPRESS є блоком з двох електронасосів, призначених для підйому і підвищення тиску води. Пропоновані моделі можуть застосовуватись у побуті, комунальному та сільському господарстві та промисловості.

Конструктивні характеристики насосних станцій CB2

* Насоси комплектуються всмоктувальним і нагнітальним колектором, кульовими та зворотними клапанами.
* Станіна виготовлена з металевого профілю з порошковим забарвленням.
* Компоненти системи управління встановлені на нагнітальному колекторі і включають манометр і два реле тиску, регулювання яких може виконуватися на місці (заводське налаштування розраховане на середній діапазон споживання та наведено нижче в таблицях).
* Електричний пульт обладнаний пристроєм блокування дверцят, схемою низької напруги для керування реле тиску, електронною схемою чергування включення насосів, тепловим захистом та системою "запобігання рикошету" (яка виключає безперервні помилкові включення насоса при обмежених за часом і витратах включеннях води) ).

CB2m: однофазний 230 В - 50 Гц з конденсатором та тепловим захистом, вбудованим в обмотку.

CB2: трифазний 230/400 В - 50 Гц до 4 кВт. 400/690 В – 50 Гц від 5.5 до 18.5 кВт.

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
11
Продуктивність (л/хв)
500
Висота подачі (м)
90
З'єднання
3'' + 2''
Напруга (В)
380
Вага (кг)
156

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)