Про електрокотли

1. Чому ЕКО Електрокотли систем водяного опалення Дніпропетровського заводу «Тепломаш» заслужено отримали визнання як споживачів, так і незалежних експертів. Продукція заводу удостоєна золотої медалі загальнонаціонального конкурсу «Вища проба». Технічні якості і простота обслуговування електричних нагрівачів для систем водяного опалення (надалі ЕКО) створять комфортні умови у Вашому домі, офісі, дачі, виробництві і т.д. У більшості обласних центрів України добре налагоджено сервісне обслуговування всієї лінійки продукції заводу «Тепломаш». У Києві та області таким сервісним центром і дилером є ТОВ «Севідж». Ми завжди на власному складі тримаємо всі основні запчастини, тому в більшості випадків необхідний ремонт вдається зробити «сьогодні на сьогодні». Так само на нашому складі завжди є електрокотли потужністю від 6 до 60 кВт. Під замовлення завод може виготовити котел потужністю до 500 кВт. Наші інженери допоможуть Вам правильно підібрати котел відповідно до Вашої опалювальною площею, утеплена будівлі і потужністю підводиться електричної лінії.

2. Як правильно підібрати електрокотел При першому погляді на прайс котлів не дивно розгубитися. Стільки позицій: котли підлогові, настінні, серія «компакт»! Що ж вибрати? Розберемо підбір на прикладі. У Вас заміський двоповерховий будинок з новою системою опалення, радіатори сталеві або алюмінієві, загальна опалювальна площа близько 220 м2, висота стель 2,75 м, будинок добре утеплений, є 3 фази електроживлення. В даному випадку для опалення буде досить котла потужністю 18 кВт. Ми б порекомендували настінний котел 8М комплектації. ЕКО-Н-18М. Котел 18 кВт може опалити площу до 250 м2. Комплектація 8М це наявність в котлі: - захисних автоматів на ТЕНах; - датчика перегріву для аварійного відключення; - датчика обриву заземлення; - датчика «сухого ходу» (без води котел подаватися не буде); - електронного терморегулятора з можливістю виставлення верхнього і нижнього значення температури теплоносія. Чому саме настінний котел? Тільки з міркувань економії місця. Якщо місця багато, можна поставити і підлоговий котел. Його буде навіть зручніше обслуговувати і міняти Тени. Такий котел буде називатися ЕКО-2-18-8М. Покриття для ЕКО потужністю до 15 кВт можуть працювати в системах без циркуляційних насосів. Серію «компакт» в даному випадку ми не рекомендуємо. 18кВт занадто велика потужність для такого маленького бака. «Компакти» потужністю понад 15 кВт недовговічні, а ремонт дуже дорогий. Все Тени сконцентровані в одному блоці і, при виході з ладу одного з них, доводиться міняти весь блок, ціна якого до 30% вартості всього котла. У той же час «компакти» потужністю 6-12 кВт прекрасно себе зарекомендували і кількість відмов досить мало.

Розберемо ще один приклад. У Вас невеликий будиночок з опалювальною площею 60м2. Вам потрібен недорогий котел. У будинок заведено електроживлення 220В. В даному випадку ми можемо порекомендувати ЕКО-К-6 / 6-220В. За паспортом ЕКО-К 6кВт-220В може опалити площу до 90м2. Але на практиці цього не відбувається. Якщо Ви включите свій котел, то напруга живлення швидше за все впаде на десятки вольт через падіння напруги в лінії. У Вас вже буде не 220 під навантаженням, а 200В або того менше. Відповідно і потужність котла зменшиться в квадратичної залежності. У трифазних котлів струми розподіляються рівномірно по всіх трьох фаз, тому напруга на вході, а отже і корисна потужність, падає несуттєво. Важливою відмінністю 6-й комплектації електрокотлів від 8М є відсутність автоматичних вимикачів на ТЕНах, неможливість виставлення так званої дельти температури, терморегулятор і термометр не електронний, а капілярний. Тому котли даної комплектації значно дешевше. Так само в прайсі представлені котли та інших комплектацій. Зокрема безшумні, на тиристорах

. Якщо Ви хочете встановити котел в житловому приміщенні, то Вас може дратувати звук включення-виключення пускачів. В такому випадку краще купити 10-ю або 11 комплектацію. Крім безшумності до достоїнств котлів даної серії можна віднести наявність автоматичного і ручного вибору потужності. Але вони набагато дорожче і рідко є в наявності на складі. Завод виготовляє їх під замовлення за 2-4 тижні. Термін виготовлення залежить від завантаженості заводу-виготовлювача. 3. Що ще потрібно для роботи опалення Електрокотли ЕКО виготовляються без вбудованих циркуляційних насосів, розширювальних баків і аварійних клапанів тиску. Всі ці додаткові комплектуючі можна буде придбати на ТОВ «Севідж» за окрему плату.

Ми допоможемо Вам правильно вибрати тип циркуляційного насоса і обсяг розширювального бака. А наші монтажники швидко і недорого змонтують систему опалення з гарантією якості.

Приходьте, ми Вас чекаємо!