nasosbutton


nasosbutton

... мені потрібен насос (або насосна станція) і я хочу такий самий як у мого сусіда чи мені порадили саме такий тому, що він дуже хороший?

...при підборі насоса або насосної станції, в першу чергу Вам потрібно довіритися фахівцеві, так як у кожному випадку підбір відбувається індивідуально і при цьому враховуються ряд факторів: призначення насоса, джерело води (водою, свердловина, колодязь), необхідна кількість води і який при цьому потрібний тиск, щоб працювала та чи інша система.

...я хочу встановити собі поверхневу автоматичну станцію водопостачання, так як система водопостачання з занурювальним насосом коштує значно дорожче?

... існує таке поняття, як статичний та динамічний рівні води. Статичний рівень - це дзеркало води, розташоване на певній глибині по відношенню до поверхні землі, а динамічний рівень - це відмітка води на яку відбувається падіння статичного рівня при працюючому насосі і при цьому Ваше джерело встигає поповнюватися водою - цим визначається дебіт Вашого джерела і так- як у поворотних насосів існує обмеження по глибині всмоктування до 9 метрів, динамічний рівень повинен бути не нижче 8 метрів інакше Ваше обладнання вийде з ладу. Перевищення цих параметрів змушує використовувати занурювальний насос, який теж комплектується автоматикою (реле тиску, гідроакумулятор) для автоматичного водопостачання.

...є у Вас такий насос, щоб у мене було багато води, щоб вистачало і на водопостачання будинку, і на полив прилеглої до будинку ділянки?

...підібрати насос можна будь-якої потужності і задовольнити будь-які потреби в процесі його експлуатації, але при цьому потрібно враховувати, чи дасть стільки води Ваше джерело (свердловина, колодязь), продуктивність насоса повинна бути нижче дебіту Вашого джерела (свердловина, колодязь) або в в іншому випадку ваше насосне обладнання вийде з ладу.

...чи можу я використовувати невеликий гідроакумулятор на 24л., для занурювального насоса, щоб він подавав воду зі свердловини в автоматичному режимі?

...автоматика з таким гідроакумулятором працюватиме, але насос дуже швидко вийде з ладу тому, що на відміну від поверхневих насосів, для яких кількість включень та відключень не обмежена, занурювальні насоси мають ліміт включень та відключень, який становить не більше 20-ти разів на годину. Чим більша ємність гідроакумулятора, тим рідше насос включається і відключається. У даному випадку, гідроакумулятор повинен бути об'ємом не менше 60 літрів.

...у мене часто відключають електроенергію, чи можу я придбати гідроакумулятор великої ємності, щоб рідше включався насос і був запас води?

...якщо у Вас невеликий розбір води, то у великому гідроакумуляторі велика ймовірність того, що застоюватиметься вода і з'явиться неприємний запах. Без участі насоса гідроакумулятор віддає всього 30% води своєї ємності і при цьому вода повинна встигати взаємозамінюватися, тому гідроакумулятор підбирається відносно.

...у мене зі свердловини надходить вода з невеликим вмістом піску, чи зможуть качати таку воду ваші занурювальні насоси?

...так, зможуть. Наші занурювальні насоси здатні пропускати, безболісно для себе, до 150 грамів піску на кубічний метр води. Для повертання насосів потрібно ставити фільтр і захист від сухого ходу.

... під час весняних паводків або рясних дощів у мене затоплює всі підвальні приміщення. Як мені вийти зі становища?

... знаходите найнижчу точку в приміщенні і робите там невеликий приямок (уловлювач води) і поміщаєте туди дренажний насос з рівневим поплавцевим вмикачем. При заповненні цього приямка насос автоматично відкачуватиме воду в місце, куди Ви відведете шлангом. Ваше приміщення завжди буде в сухому стані.

Ремонт насосної станції

Насосна станція - відмінне рішення для організації водопостачання у приватному домоволодінні. Несподівана поломка цього комплексу пристроїв може завдати власникам безліч неприємностей. На щастя, більшість поломок типові, їх можна усунути в домашніх умовах. Щоб водопровідна система успішно функціонувала, потрібно забезпечити певний рівень тиску та напору води. Коли немає доступу до централізованого водопостачання, проблему легко вирішують за допомогою насосної станції. Вона зазвичай складається з: насоса; мембранного накопичувального бака; блоку автоматичного керування (реле тиску, манометр тощо) Насос качає воду, яка надходить у бак. Коли тиск у баку досягає певного максимального рівня, насос вимикається. Поступово вода з бака витрачається різні потреби і тиск падає. При мінімальному рівні тиску насос знову вмикається і вода надходить у бак. Керується процес автоматично. За допомогою насосної станції можна забезпечити водопостачанням будинок, лазню та інші будівлі, розташовані на ділянці.

Вивчивши роботу насосної станції, потрібно приступити до вивчення можливих поломок та способів їх усунення. Несподівані несправності в роботі насосної станції, її зупинка або некоректне функціонування можуть бути спричинені низкою таких причин: відсутність електроенергії; відсутність води у системі; поломка насоса; поломка мембранного бака; пошкодження автоматичного блоку тощо. Пристрій побутових насосних станцій не відрізняється особливою складністю, а це дозволяє зайнятися ремонтом самостійно. В одних випадках необхідно розібрати насос і замінити зіпсовану деталь. Іноді потрібно заклеїти тріщину в баку, а часом досить просто перевірити наявність електроенергії. У кожному конкретному випадку потрібно визначити, чому не качає воду насосна станція і знайти «рецепт» вирішення проблеми. Якщо знайти прийнятне вирішення проблеми не вдалося, слід звертатися до фахівців.

  Розбір найпопулярніших проблем та їх вирішення

Проблема №1: Насос обертається, вода в систему не надходить

Причина: Порушення герметичності провідних трубопроводів, некоректно працює зворотний клапан, у трубопроводі чи насосі відсутня вода. Вирішення проблеми: спочатку слід перевірити наявність води в трубопроводі або насосі. Якщо вона відсутня, потрібно просто долити її в насос через призначений для цього отвір або опустити шланг, що глибше всмоктує (або сам насос). Максимально допустиму відстань між насосом та рівнем води необхідно зберегти. Тепер потрібно перевірити стан зворотного клапана та герметичність стиків, а потім усунути виявлені проблеми. Якщо всі ці заходи не допомогли, можливо, насос зіпсований абразивами, що потрапили у воду, наприклад, піском. У цьому випадку доведеться розібрати насос і замінити крильчатку або корпус. В окремих випадках необхідно встановити новий насос. Зверніть увагу, що перед початком робіт не завадить перевірити напругу електромережі. Якщо воно недостатнє (типова ситуація для сільської місцевості), насос не качатиме воду, хоча й увімкнеться.

  Проблема №2: Насосна станція працює ривками

Причина: Відповідь на питання, чому насосна станція вмикається занадто часто, найчастіше полягає в тому, що якась частина гідробака пошкоджена. Через це насосна станція не набирає тиску. Гідробак насосної станції складається з корпусу та розташованої всередині мембрани

Вирішення проблеми: Для початку потрібно натиснути на ніпель, розташований на зворотному боці бака. Якщо з нього потече вода (має виходити повітря), значить, порвана внутрішня мембрана, її слід замінити. Ще одна можлива причина, через яку тиск у гідроакумуляторі насосної станції не відповідає нормальному значенню, це порушення герметичності корпусу. Іноді, щоб вирішити проблему, досить просто підкачати нестачу повітря в бак за допомогою звичайного насоса. Нормативне значення тиску в баку – 1,5-1,8 атмосфери. Підкачати в мембранний бак повітря, що бракує, можна через стандартний різьбовий штуцер із золотником. Необхідно помітити, що іноді вода надходить з перебоями через порушення герметичності на стиках всмоктуючого трубопроводу. Його необхідно перевірити по всій довжині та закласти виявлені тріщини.

Проблема №3: Насос не вмикається

Причина: Відсутнє електроживлення. Вирішення проблеми: Необхідно перевірити і, можливо, прочистити підгорілі контакти реле тиску, перевірити цілісність обмотки. Про те, що двигун згорів, стане ясно за запахом, характерним для ізоляційних матеріалів, що горять.

Проблема №4: Насос вмикається, але не обертається.

Причина: зламаний конденсатор або крильчатка приклеїлася до корпусу насоса. Ця ситуація виникає часто у насосів, які кілька місяців пролежали без діла. Вирішення проблеми: Щоб запустити заблоковану крильчатку, достатньо кілька разів прокрутити її вручну. Після цього насос повинен увімкнутися. Якщо ж зламаний конденсатор, його доведеться замінити.

Проблема №5: Агрегат працює постійно, не вимикається

Причина: Порушено роботу реле тиску. Вирішення проблеми: Необхідне регулювання реле тиску насосної станції. Для цього використовують дві пружинки, розташовані на реле: велику та маленьку. Велика пружина відповідає за регулювання нижньої межі тиску, а за допомогою маленької регулюють різницю між мінімальним та максимальним показниками. Усі маніпуляції з реле тиску потрібно проводити вкрай обережно. Щоб з'ясувати причини, через які насосна станція не відключається, обов'язково перевірте стан вхідного отвору реле тиску. Іноді його забивають частинки та опади, що містяться у воді. В цьому випадку отвір потрібно прочистити та перевірити роботу реле тиску.

Декілька слів про регулювання реле тиску

Слід пам'ятати, що регулювання реле тиску насосної станції потрібно ставитися з великою обережністю. Якщо цей вузол відрегульований неправильно, це може призвести до серйозної поломки усієї станції, а гарантійні зобов'язання виробника на такі випадки не поширюються. Для початку необхідно досягти правильного тиску в гідроакумуляторі. Для цього насосну станцію відключають від мережі, а з бака повністю зливають воду. Потім за допомогою насоса з манометром або побутового компресора у гідробаку створюється необхідний рівень тиску. Тепер потрібно відкрутити пластикову кришку на реле тиску, щоб отримати доступ до регулювальних пружин. Регулювання мінімального тиску для увімкнення насоса здійснюється за допомогою великої пружини. Поворот пружини за годинниковою стрілкою дозволяє збільшити цей показник, а поворот проти годинникової стрілки зменшити. Щоб встановити необхідний діапазон між максимальною та мінімальною межею тиску, слід обертати пружину регулювання диференціала. Поворот гайки за годинниковою стрілкою розширює діапазон, а поворот проти годинникової стрілки звужує його. Реле тиску насосної станції регулюється великою та малою пружиною. Потім кришку реле тиску потрібно встановити на місце, залити в насосну станцію необхідний об'єм води та підключити електроживлення. Максимальне значення тиску в системі має бути не більше 95% від максимально-можливого тиску насосної станції на виході, що вказано виробником у техпаспорті.

Чи можуть електрокотли працювати у самопливних відкритих системах?

Так, моделі для підлоги (ЕКО-2) потужністю до 15 кВт включно можуть працювати в самопливних системах. Настінним та котлам «Компакт» циркуляційний насос необхідний.

Яка потужність котла мені знадобиться?

Щоб точно відповісти на це питання, потрібно зробити тепловий розрахунок приміщення. Приблизні опалювальні площі, рекомендовані заводом-виробником, вказані у прайс-листі, який можна завантажити на нашому сайті. У будь-якому випадку потужність електричного котла знадобиться набагато менша, ніж газового.

Електрокотли потрібно замовляти чи є в наявності?

На нашому складі завжди є котли серії «Компакт» потужністю від 4 до 12 кВт, настінні моделі (ЕКО-Н) потужністю 15-30 кВт та підлогові (ЕКО-2 або ЕКО-1) потужністю 15-60 кВт двох комплектацій: « 6» та «8-М».

У чому відмінність комплектацій?

6-а комплектація – це базова з мінімальним набором захисту та капілярним терморегулятором (поворотна ручка). Комплектація 8-М більш просунута. Тут електронний терморегулятор з можливістю виставлення верхнього та нижнього значення роботи котла, додаткові захисту на ТЕНи, датчик перегріву та контроль обриву заземлення.

Чи можна включати лише один ступінь потужності?

Можна, причому будь-яку з двох (крім серії "ТС")

Де можна подивитися електрокотли ЕКО та підібрати необхідне додаткове обладнання?

У нашому офісі по вул. Чигоріна, 12, к. 207 (див. схему проїзду) наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати та придбати все необхідне для монтажу: циркуляційні насоси Pedrollo, Grundfos, Wilo; розширювальні баки ELBI; радіатори, запірну арматуру.

Чи є дешевші моделі?

Є! Можемо запропонувати бюджетну серію ТС. У цій серії немає захисту сухим ходом, немає розбивки потужності по сходах. Ціни можна переглянути в прайсі.

У мене підведено однофазну напругу 220В. Який казан я можу встановити?

Існує обмеження потужності для однофазних мереж. Максимальна потужність електрокотла на 220В – 6 кВт. Такий котел може опалити площу до 70 м2. Якщо більше, то досягти комфортної температури хоча б 200С у приміщенні не вдасться.

Чи є безшумні електрокотли?

Так, комплектація «9» і вище – безшумні казани на симісторах. Ці моделі більш вимогливі до якості електрики, тому у сільській місцевості ми не рекомендуємо встановлювати їх. Поставляються на замовлення. Термін постачання, залежно від завантаження заводу, від одного до трьох тижнів.

Скільки мій електрокотел споживатиме електроенергії?

На це питання важко відповісти навіть приблизно. Все залежить від багатьох факторів: утепленість приміщення, температура на вулиці і та, яку Ви бажаєте отримати всередині, якість електрики (при зниженій напрузі живлення котел буде рідше вимикатися і, відповідно, електролічильник «накрутить» більше), чи взагалі підібраний котел, об'єм теплоносія, загальна площа радіаторів тощо. З точністю плюс-мінус півшкали, якщо потужність підібрана правильно, котел перебуває у включеному стані приблизно 8-12 годин на добу.

Чи є у вас запчастини до казанів ЕКО?

Так, ТОВ «Севідж» є сервісним центром електрокотлів торгової марки ЕКО, і на нашому складі є всі запчастини до них. Їх можна купити у нас в офісі чи викликати спеціаліста для ремонту на місце.