Дренажний насос Pedrollo TOP 1-FLOOR

Дренажний насос Pedrollo TOP 1-FLOOR

6 624 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Дренажний насос Pedrollo TOP 1-FLOOR (пластм. корпус та роб. колесо).

відеоогляд насоса

Дренажний насос Pedrollo TOP 1-FLOOR забезпечує видалення води до рівня 2мм від підлоги. Використовується для затоплених невеликих приміщень без відстійника.

Вимикач поплавця постачається окремо за ціною 9 Євро.

Доплата за кабель 10м - 12Євро.

Коротка технічна характеристика
максимальна глибина застосування до 3 м, нижче за рівень води;
максимальна температура рідини до +40 °С,(температура рідини до +90 °С на час до 3 хвилин)
/>вільний прохід до 2 мм
мінімальний рівень дренування до 2 мм;

Принцип роботи

Серія ТОР включає в себе занурювальні дренажні електронососи, відцентрового типу з відкритим робочим колесом, розроблені для функціонування в автоматичному режимі. Робоче колесо, що гойдається на провідному валу, складається із заднього диска та з лопаток. Через всмоктувальну решітку рідина входить у лопатковий канал, що обертається; тут рідина набуває радіальне: рух у напрямку від центру до периферії, в процесі якого набуває енергію як у вигляді тиску, так і у вигляді збільшення швидкості потоку. На виході з робочого колеса рідина спрямовується в спіраль, після перетворення частини кінетичної енергії в енергію тиску, залишає насос через вертикально встановлений патрубок подачі, передбачений нагнітальним корпусом. Правильне охолодження двигуна забезпечується рідиною, що перекачується.

Область застосування та встановлення

Насоси серії ТОР рекомендуються для підйому чистої води без абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку навіть при безперервному функціонуванні (напр. у фонтанах) завдяки повному охолодженню двигуна, забезпеченому гарним запасом потужності та подвійному механічному ущільненню. Полегшений демонтаж двигуна та насоса робить простим та зручним технічне обслуговування та ремонт. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, у надзвичайних ситуаціях, таких як, (приміщення, підвали, бокси), для спорожнення басейнів, ванн та акваріумів, переробки побутових стоків, (пральні та посудомийні машини), для подачі води в садові фонтани, для зрошення невеликих садів та городів та "накопичувачів", для осушення невеликих каналізаційних відстійників.

Конструктивні характеристики

Нагнітальний насос з технополімеру, з підсилювальною вставкою зі скловолокна, що має особливу стійкість до Характеристиками нових електронасосів ТОР є; новаторський дизайн, висока технологія та конструктивні рішення, які забезпечують простоту в експлуатації, безпеку та більшу надійність функціонування. механічним навантаженням, ударам і корозії, забезпечений вертикально розташованим нагнітальним патрубком 1 або 1 1/4" з трубним різьбленням gas UNI 338.
Всмоктувальна решітка з технополімеру, з підсилювальною вставкою зі скловолокна, є опорною основою електронасоса.
муфта знімна, з технополімеру.
Робоче колесо відкритого типу, з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric ".
Зовнішній поплавець (з вбудованим вимикачем) для автоматичного пуску та зупинки насоса.
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 416.
Подвійне механічне ущільнення з вугілля/алюмінію з боку насоса та кільце ущільнювача з боку двигуна (з поміщеною між ними запірною масляною камерою для змащування та охолодження поверхні ущільнення у разі відсутності води).
, закритого типу, придатний для безперервної роботи, з вбудованим термозахисним пристроєм (аварійним вимикачем) Клас ізоляції F (дозволяє витримувати значні навантаження та збільшує його довговічність).
Ступінь захисту IP 68.
Провід електроживлення заглибного типу, з неопрену "H05-RN-F". Серійна комплектація 5 м з вилкою SCHUKO (на замовлення 10 м). таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

 

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.25
Продуктивність (л/хв)
120
Висота подачі (м)
10
Напруга (В)
220
Вага (кг)
5

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)