Гідроакумулятор із змінною мембр. AFCV 200

Гідроакумулятор із змінною мембр. AFCV 200

11 855 ₴
: Aquapress

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Гідроакумулятор - призначений для накопичення гідравлічної енергії води та її подальшого використання. Гідроакумулятор у системі водопостачання виконує функцію демпфера здатного взяти в себе як приріст об'єму або різкий стрибок тиску, так і компенсувати незначний водорозбір для зниження частоти включення насоса.

 Принцип дії гідроакумулятора полягає у накопиченні гідравлічної енергії води з подальшим її використанням. При працюючому насосі частина енергії витрачається на стиснення повітря, що заповнює внутрішній об'єм бака і заповнення його водою. Після відключення насоса стиснене повітря підтримує тиск у системі водопостачання, а незначний водорозбір компенсує водою, що витісняється з бака.

Гідроакумулятори застосовуються в системах холодного та гарячого водопостачання :

Підтримка тиску в системі водопостачання.

Створення запасу води в системах з перебоями у водопостачанні.

Компенсації температурних розширень, що виникають при нагріванні води.

Компенсації гідравлічних ударів, що виникають при включенні насоса.

Компенсації незначних розборів води або витоків, що провокують неприпустимо, часте включення насоса.

Згладжування піків водоспоживання в системах з лімітованою миттєвою витратою води.

Конструкція гідроакумулятора є герметичний бак, внутрішній об'єм якого розділений еластичною мембраною. З одного боку мембрани знаходиться замкнутий обсяг повітря, а з іншого боку вода із системи водопостачання.

 Пристрій гідроакумулятора, аналогічно пристрою розширювального бака, їх відмінність лише в тому, що застосування баків гідроакумуляторів допускається з холодною водою питної якості, а розширювальні баки застосовуються з холодною та гарячою технічною водою.

 Корпус гідроакумулятора виготовляють із нержавіючої або вуглецевої сталі, а пристрій може передбачати горизонтальний або вертикальний монтаж. Внутрішня та зовнішня поверхня баків покривається антикорозійними лакофарбовими покриттями, допустимими для застосування з питною водою.

Каучукова мембрана застосовується в гідроакумуляторах для води з температурою від -10°C до +50°C, вона еластична та недовговічна, а згодом можлива дифузія води.

Бутилова мембрана застосовується в гідроакумуляторах для води з температурою від -10°C до +100°C і відрізняється меншою еластичністю, ніж у каучукової, але більшою довговічністю.

 EPDM мембрана з етилену пропілену встановлюється в гідроакумуляторах для води з температурою від -10°C до +100°C і також, як каучукова - не виключає дифузію води.

Мембрана може бути змінною або не змінною. Ціна гідроакумулятора зі змінною мембраною, вищою за ціну бака такого ж об'єму але зі стаціонарною мембраною, зате у разі розриву мембрани не буде потрібно заміна всього бака. Крім того, у гідроакумуляторах зі змінною мембраною вода не контактує з внутрішньою поверхнею бака, що є додатковим захистом від корозії.

 

 

Характеристики

Країна виробник
Італія
Розташування під час монтажу
Вертикальний
Об'єм (л)
200
З'єднання
1''

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)