Насос Pedrollo FUTURE JETm 2AX

Насос Pedrollo FUTURE JETm 2AX

7 524 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насос Pedrollo FUTURE JET

Відеоогляд насоса

Розвинення концепції класичного  самовсмок- тувального  насоса увінчалось створенням нашим відділом досліджень і розробок насоса FUTURE JET.

FUTURE JET, що має зареєстрований міжна- родний патент, створює такий самий тиск, що й класичний JET, подвоївши при цьому подачу, що забезпечує зменшення споживання енергії до 50%.

※ Висока гідравлічна ефективність ※ Зменшення споживання енергії до 50% ※ Зменшення турбулентності, що гарантує стабільну роботу насоса ※ Найкраще співвідношення споживання / витрати ПЕРЕДІСТОРІЯ

Самовсмоктувальні насоси з ежектором з'явились близько 60 років тому.

Успіх цього типу насосів було обумовлено, в основному,  двома факторами: 1. самовсмоктування з глибини до 9 м; 2. підвищений тиск завдяки внутрішній рециркуляції частини води, яка вже знаходиться під тиском, створеним робочим колесом.

З іншого боку, основним обмеженням цього насоса є низька подача, яку він може забезпечити, що майже вдвічі менша за подачу класичного відцентрового насоса тієї ж потужності. Насправді, щоб отримати таку ж кількість води за допомогою класичного насоса JET, необхідно витратити вдвічі більше часу, що призводить до подвоєння споживання енергії. ※ Це обмеження подолано новим насосом FUTURE JET.

РОБОЧИЙ ДІАПАЗОН

Подача до 120 л/хв (7,2 м³/год) Напір до 58 м

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ

Манометрична висота всмоктування до 9 м (HS) Температура рідини від -10 °C до +40 °C Температура навколишнього середовища до +40 °C Максимальний тиск всередині корпуса насоса 6 бар Тривалий режим роботи електродвигуна S1

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендовані для перекачування чистої води та рідин, хімічно неагресивних до конструкційних матеріалів насоса.

Самовсмоктувальні насоси FUTURE JET спроектовано для всмок- тування води з підвищеною кількістю розчиненого в ній повітря.

Завдяки своїй надійності та простоті використання, ці насоси придатні для застосування в побуті. Зокрема, в поєднанні з гідро-

акумуляторами невеликих та середніх розмірів їх використову- ють для подачі води, зрошення садів і городів тощо.

Насоси мають бути встановлені в закритих, добре вентильованих приміщеннях або місцях, захищених від негоди.

ГАРАНТІЯ 1 рік відповідно до наших загальних умов продажу/

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
1.1
Продуктивність (л/хв)
120
Висота подачі (м)
54
Напруга (В)
220
Вага (кг)
15

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)