Насоси Pedrollo PKm 100

11 290 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Вихровий насос із чавунним корпусом.

Відеоогляд насоса

Опис:

Вихровий насос з чавунним корпусом.
Робоче колесо - латунь.

 • подача до 90 л/хв. (5,4 м3/год)
 • напір до 100 м
 • манометрична висота всмоктування до 8 м
 • температура рідини до +60°С
 • максимальна температура навколишнього середовища +40°С

Принцип роботи
Серія РК включає вихрові електронасоси, назва яких пов'язана з тим, що на периферії їх робочого колеса є велика кількість радіальних лопаток, що передають енергію рідини, що накачується. Спеціальний профіль лопаток забезпечує радіальну рециркуляцію рідини, що надходить в насос між лопатками робочого колеса і подвійним каналом, розташованим по обидва боки в корпусі насоса. Так як кожна з численних лопаток бере участь у передачі енергії, тиск рідини поступово зростає в процесі її переходу від патрубка, що всмоктує до нагнітального; цим забезпечується, з одного боку, рівномірність потоку і відсутність пульсацій, з другого боку - високий тиск і крутість характеристик робочих кривих. При відносно простій конструкції насоси серії РК відрізняє особливо ретельно виконана механічна обробка, що дозволяє уникнути зниження показників робочих характеристик.
Фірма Pedrollo S.P.A., що працює на ринку вихрових електронасосів з 1974 року, накопичила величезний досвід у галузі оптимальних конструктивних рішень та технологій. Цей досвід, що доповнюється зусиллями, спрямованими на повну автоматизацію виробничих процесів, забезпечує фірмі світове лідерство в даній галузі.

Область застосування та встановлення

Насоси даної серії рекомендуються для перекачування чистої води без наявності абразивних частинок та хімічно не агресивних рідин. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності ці насоси знайшли своє застосування насамперед у побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів та садів, для компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі. . Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.

Конструктивні характеристики

 • корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальним та нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338.
 • опора алюмінієвого насоса з латунною (запатентованою) вставкою зменшує навантаження, що виникло при запуску, через можливе блокування робочого колеса, коли насос не функціонує тривалий період.
 • робоче колесо з латуні, з периферійними радіальними лопатками, що гойдається на валу.
 • провідний вал із нержавіючої сталі AISI 316 (AISI 416 до 0.75 кВт).
 • механічне ущільнення з кераміки та графіту.
 • електродвигун: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, конструктивного типу "IM D3", придатний для безперервної роботи. Клас ізоляції F (В до 0.75 кВт).
  В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач).
  Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.</li >
 • ступінь захисту IP 44.
 • виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
  Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
1.1
Продуктивність (л/хв)
70
Висота подачі (м)
80
Напруга (В)
220
Вага (кг)
15

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)