Насосна станція Pedrollo HF JSWm 1AX/24CL

7 796 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насосна станція (водонапірна установка) з чавунним самовсмоктувальним насосом гідроакумулятором 24л.

Відеоогляд насосної станції

відео збирання насосної станції

Придбавши у нас насосну станцію Pedrollo, Ви можете повністю бути впевнені в її оригінальності і в тому, що надалі не виникне проблем із її обслуговуванням протягом багатьох років. Ми вже 20 років продаємо і лагодимо насоси. І велика радість для нас бачити задоволених наших перших покупців ще з того минулого століття...:)

Насосні станції Pedrollo серії JSW мають самовсмоктуючий чавунний насос .

глибина всмоктування до 9 м 
температура води до +40°С 
температура повітря до +40°С

Цей новий варіант старих перевірених роками самовсмоктувальних електронасосів, оснащених новим гідравлічним вузлом, дозволив значно збільшити надійність і знизити шум у порівнянні з існуючими стандартами.

Область застосування та встановлення

Насосні станції цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин. Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності ці насосні станції можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими та середніми гідроакумуляторами, для зрошення городів, садів тощо. Установка насосної станції повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.

Принцип роботи
Насосна станція Pedrollo серії JSW включає самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу.

Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового тону, направляється в нагнітальний патрубок; частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування.
При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса; заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні мішки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в камеру нагнітання, виштовхуючи його через нагнітальний трубопровід. Одночасно 
з цим вакуум, що утворився таким чином, призведе до підйому рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи тим самим самоусмоктування. Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) розчиненого повітря в рідині, що накачується.

Конструктивні характеристики

При розробці серії JSW на основі попереднього досвіду Pedrollo особлива увага була приділена підбору матеріалів і гідравлічної ефективності, внаслідок чого насоси стали більш компактними, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.

Корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням Gas UNI 338, а також бічними отворами з різьбленням для кріплення манометра і реле тиску. Кришка корпусу із нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення.
Вузол ежектора з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric" (сертифікований для питної води).
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 416. 
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
Електродвигун насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності;
двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи.
Клас ізоляції В.
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач).
Трифазні двигуни мають бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, 
підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.
Ступінь захисту IP 44. 
Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34. 
Характеристики кривих таблиці мають допустимі відхилення згідно ISO 2548.

Приймання
Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан або зворотний клапан на всмоктувальному патрубку.

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.55
Продуктивність (л/хв)
50
Висота подачі (м)
48
Напруга (В)
220
Ємність баку станції
24

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)