Насосна станція Pedrollo HF JCRm 1A/100CL

Насосна станція Pedrollo HF JCRm 1A/100CL

14 328 ₴

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насосна станція (водонапірна установка) з нержавіючим насосом та гідроакумулятором 24л.

відеоогляд насосної станції

відео збирання насосної станції

Придбавши у нас насосну станцію Pedrollo, Ви можете повністю бути впевненими в її оригінальності і в тому, що надалі не виникне проблем з її обслуговуванням протягом багатьох років. Ми вже 20 років продаємо і лагодимо насоси. І велика радість для нас бачити задоволених наших перших покупців ще з того минулого століття...:)

Насосні станції Pedrollo призначені для водопостачання дач, котеджів та інших побутових та виробничих приміщень. Автоматично підтримують тиск води. Складаються з насоса, гідроакумулятора, сполучної арматури, тиску та манометра для контролю за тиском.

Джерелом для забору води служить: колодязь, свердловина, ємність або центральний водопровід.

глибина всмоктування до 9 м
температура води до +40°С
температура повітря +40 °С
нержавіючий корпус

Виготовлені з нержавіючої сталі з метою збільшення їх довговічності ці насоси оснащені новим гідравлічним вузлом, який дозволив значно знизити шум порівняно з існуючими стандартами.

Принцип роботи

Насосна станція Pedrollo JCR включає в себе самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу з корпусом насоса з нержавіючої сталі. Ефект самоусмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок: частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самоусмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса, заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні мішки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в камеру нагнітання, виштовхуючи його через нагнітальний трубопровід. Одночасно з цим вакуум, що утворився таким чином, приведе до підйому рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи тим самим самоусмоктування. Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) розчиненого повітря в рідині, що накачується. компактними, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.

Область застосування та встановлення

Насосні станції Pedrollo JCR рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.
Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, зокрема , для автоматичної подачі води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів, садів та ін. /> Примітка. Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан або зворотний клапан на всмоктувальному патрубку.

Конструктивні характеристики

Корпус насоса з нержавіючої сталі AISI 304, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338.
Кришка корпусу насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення.
Noryl GFN2V "General Electric" (сертифікований для питної води).
Робоче колесо, радіальне, відцентрового типу, з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric" (сертифіковано для питної води).
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 416.
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
Електродвигун: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи. Клас ізоляції F (В до 0.90 кВт).
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозашитний пристрій (аварійний вимикач).
Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.
Ступінь захисту IP 44.
Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

 

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)