Насосні станції Pedrollo HF JDWm 2/30-24CL

Насосні станції Pedrollo HF JDWm 2/30-24CL

18 000 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насосна станція (водонапірна установка) : чавунний самовсмоктувальний насос з виносним ежектором і гідроакумулятор 24л.

відеоогляд насосної станції

відео збирання насосної станції

Опис

Самовсмоктувальні електронасоси JET (для глибоких колодязів)
Коротка технічна характеристика
температура рідини до +40°С
максимальна температура навколишнього середовища +40°С


Принцип роботи

Серія JDW включає амовсасивающие електронасоси відцентрового типу, що застосовуються для відкачування води з глибоких колодязів.
Ефект самовсмоктування досягається завдяки використанню трубки Вентурі, поміщеної всередині вузла Ежектора, який встановлюється на насосі або, частіше опускається в колод із корпусом насоса двома трубами. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, прямує в нагнітальний патрубок; вода, що залишилася (називається пусковий) рециркулюється за допомогою системи Вентурі, яка, будучи з'єднана з камерою всмоктування, створює в ній розрядження, необхідне для всмоктування води з місця занурення блоку ежектора. Вода, що відкачується з отвору блоку ежектора, змішується в дифузорі Вентурі з рециркульованою водою з насоса, в результаті чого її тиск збільшується за рахунок води, що рециркулюється, і направляється в насос через всмоктуючий трубопровід. Якщо блок ежектора встановлений безпосередньо на корпусі насоса, насоси серії JDW працюють аналогічно до насосів серії JSW. (Стор. 32-37)

Область застосування та встановлення

Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.
Насоси серії JDW. у разі їх наземної установки з зануреним блоком ежектора, забезпечують надійне функціонування навіть у тому випадку, коли рівень води в колодязі знаходиться на 45 метрів нижче рівня установки самого насоса. успіхом застосовуватися у побуті, зокрема, для автоматичної подачі води з невеликих та середніх наповнювальних резервуарів, для зрошення садів тощо, тобто у всіх випадках, коли глибина всмоктування перевищує нормальні межі (9 метрів).
Установка зворотного клапана на отворі блоку ежектора є обов'язковим. Рекомендується встановлювати клапан на патрубку нагнітального насоса для забезпечення адекватного врівноважування тиску в процесі роботи. Перед запуском насоса наповніть водою трубопровід, що з'єднує корпус насоса з блоком ежектора. При відкачуванні води з глибини, що не перевищує 9 метрів, блок ежектора (тільки 4" ежектор) може бути встановлений безпосередньо всередині корпусу насоса. У цьому випадку перед першим запуском наповніть насос водою, заповнення всмоктуючого трубопроводу не потрібно. проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.

Конструктивні характеристики
Корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338.
Вузол ежетора з чавуну.
Раюче колесо радіальне, відцентрового типу (на замовлення з технополімеру ).
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 316 (AISI 416 до 0.75 кВт).
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
Електродвигун: привід насосів здійснюється від асинхронного електродвигуна PEDROLLO закритого типу, ззовні вентиляції, придатний для безперервної роботи. Ізоляція клас F (В до 0.75 кВт.)
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач). Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами. Ступінь захисту IP 44. -50) IEC 34
Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
1.1
Продуктивність (л/хв)
30
Висота подачі (м)
46
Напруга (В)
220
Ємність баку станції
24

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)