Насосна станція Pedrollo HF JSWm 2СX/50CL

8 875 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насосна станція (водонапірна установка) з чавунним самовсмоктувальним насосом і гідроакумулятором 50л.

відеоогляд насоса

відео збирання насосної станції

ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ДАЧ, КОТЕДЖІВ, ТА ІНШИХ ПОБУТОВИХ І ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ.АВТОМАТИЧНО ПІДТРИМУЄ ТИСК В. СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСОСУ, ГІДРОАКУМУЛЯТОРА, З'ЄДНУВАЛЬНОЇ АРМАТУРИ, ТИСКУ І МАНОМЕТРА ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗА ТИСКОМ.

Джерелом для забору води служить: колодязь, свердловина, ємність або центральний водопровід.
Коротка технічна характеристика
глибина всмоктування до 9 м
температура рідини до +40°С
максимальна температура довкілля +40°С
чавунний корпус

Принцип роботи

Серія JSW включає самовсмоктувальні насоси електронасоси відцентрового типу. Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса.


Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового тону, прямує в нагнітальний патрубок; частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування.


При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса; заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні мішки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в камеру нагнітання, виштовхуючи його через нагнітальний трубопровід. Водночас вакуум, що утворився таким чином, призведе до підйому рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи тим самим самоусмоктування.


Постійне функціонування системи самоусмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) розчиненого повітря в рідині, що накачується.


При розробці серії JSW на основі попереднього досвіду PEDROLLO особлива увага була приділена підбору матеріалів та гідравлічної ефективності, внаслідок чого насоси стали компактнішими, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.
Область застосування та встановлення

Насоси даної серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.
Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності, ці насоси можуть з успіхом застосовуватися у побуті, зокрема, для автоматичної подачі. води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами
підтримування тиску, для зрошення городів, садів і т.д.
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.</ >

Примітка


Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан, або зворотний клапан, на всмоктувальному патрубку.

Конструктивні характеристики

Корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальним та нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338, а також бічними отворами з різьбленням для кріплення манометра та реле тиску.
Кришка корпусу насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на механічне ущільнення.
Вузол ежетора з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric" (сертифікований для питної води).
Робоче колесо радіальне, відцентрового типу, з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric" або з латуні, на замовлення, (сертифіковано для питної води).
Ведучий вал із нержавіючої сталі AISI 416. 
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
Електродвигун: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи.
Клас ізоляції В. В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач). Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами. Ступінь захисту IP 44. -50) IEC 34. Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.75
Продуктивність (л/хв)
70
Висота подачі (м)
50
Напруга (В)
220
Ємність баку станції
50

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)