Насосна станція Pedrollo HF JCRm 2А/50

Насосна станція Pedrollo HF JCRm 2А/50

11 352 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насосна станція (водонапірна установка) з нержавіючим самовсмоктувальним  насосом і гідроакумулятором 50л.

відеоогляд насоса

відео збирання насосної станції

Придбавши у нас насосну станцію Pedrollo, Ви можете повністю бути впевнені в її оригінальності і в тому, що надалі не виникне проблем із її обслуговуванням протягом багатьох років. Ми вже 20 років продаємо і лагодимо насоси. І велика радість для нас бачити задоволених наших перших покупців ще з того минулого століття...:)

Насосні станції Pedrollo призначені для водопостачання дач, котеджів та інших побутових та виробничих приміщень. Автоматично підтримують тиск води. Складаються з насоса, гідроакумулятора, сполучної арматури, тиску та манометра для контролю за тиском.

Джерелом для забору води служить: колодязь, свердловина, ємність або центральний водопровід.

глибина всмоктування до 9 м
температура води до +40°С
температура повітря +40 °С
нержавіючий корпус

Виготовлені з нержавіючої сталі з метою збільшення їх довговічності ці насосні станції оснащені новим гідравлічним вузлом, який дозволив значно знизити шум порівняно з існуючими стандартами.

Насосна станція Pedrollo JCR включає в себе самовсмоктувальний електронасос відцентрового типу з корпусом насоса з нержавіючої сталі, автоматику та гідроакумулятор.

Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок: частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самоусмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса, заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні мішки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в камеру нагнітання, виштовхуючи його через нагнітальний трубопровід. Одночасно з цим вакуум, що утворився таким чином, приведе до підйому рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи тим самим самоусмоктування. Постійне функціонування системи самоусмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) розчиненого повітря в рідині, що накачується.
При розробці серії JCR на основі попереднього досвіду PEDROLLO особлива увага була приділена підбору матеріалів і гідравлічної ефективності, в результаті чого насоси стали більш компактними, покращилися Експлуатаційні характеристики, знизився шум.

Насосні станції цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.

Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності, ці насоси можуть успішно застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів, садів тощо. .
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Примітка. Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан або зворотний клапан на всмоктувальному патрубку.

Конструктивні характеристики
Корпус насоса з нержавіючої сталі AISI 304, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338. Кришка корпусу насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення. Вузол ежектора з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric" (сертифікований для питної води). Ведучий вал із нержавіючої сталі AISI 416. Механічне ущільнення з кераміки та графіту.

Електродвигун: насоси безпосередньо з'єднані з електродвигуном PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи. Клас ізоляції F (В до 0.90 кВт).
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозашитний пристрій (аварійний вимикач).
Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.
Ступінь захисту IP 44.
Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

 

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
1.1
Продуктивність (л/хв)
80
Висота подачі (м)
54
Напруга (В)
220
Ємність баку станції
50

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)