Насос Pedrollo JCRm 2А

8 004 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Самовсмоктувальний насос з нержавіючим корпусом.

відеоогляд насоса

Опис

Самовсмоктувальні електронасоси JCR 2
Центробіжний нерж. корпус
Коротка технічна характеристика

Подача до 80 л/хв. (4.8 м3/ч)
напір до 53 м
манометрична висота всмоктування до 9 м
температура рідини до +40°С
максимальна температура навколишнього середовища +40°С >


Виготовлені з нержавіючої сталі, з метою збільшення їх довговічності, ці насоси оснащені новим гідравлічним вузлом, який дозволив значно знизити шум у порівнянні з існуючими стандартами.

Принцип роботи

Серія JCR включає самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу з корпусом насоса з нержавіючої сталі. Ефект самоусмоктування досягається завдяки ежектору, встановленому в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок: частина, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самоусмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса, заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні мішки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в камеру нагнітання, виштовхуючи його через нагнітальний трубопровід. Одночасно з цим вакуум, що утворився таким чином, приведе до підйому рівня води у всмоктувальному трубопроводі, викликаючи тим самим самоусмоктування. Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) розчиненого повітря в рідині, що накачується. компактними, покращилися Експлуатаційні характеристики, знизився шум.

Область застосування та встановлення

Насоси даної серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.
Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації та економічності, ці насоси можуть успішно застосовуватися в побуті, зокрема, для автоматичної подачі води спільно з невеликими. та середні резервуари-автоматичні агрегати підтримки тиску, для зрошення городів, садів і т.д.
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу. Примітка. Рекомендується в будь-якому випадку встановлювати донний клапан або зворотний клапан на всмоктувальному патрубку.


Конструктивні характеристики
Корпус насоса із нержавіючої сталі AISI 304, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338.

Кришка корпусу насоса з нержавіючої сталі AISI 304, на якій встановлюється механічне ущільнення. , з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric " (сертифіковано для питної води).
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 416.
Механічне ущільнення з кераміки та графіту.
Елктродвигун: насоси безпосередньо з'єднані PEDROLLO відповідної потужності; двигун асинхронний, високопродуктивний, безшумний, закритого типу із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи. Клас ізоляції F (В до 0.90 кВт).
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозашитний пристрій (аварійний вимикач).
Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами.
Ступінь захисту IP 44.
Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

 

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
1.1
Продуктивність (л/хв)
80
Висота подачі (м)
52
Напруга (В)
220
Вага (кг)
11

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)