Насос для води Pedrollo JDWm 1AX/30-4''

Насос для води Pedrollo JDWm 1AX/30-4''

7 903 ₴
: Pedrollo

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

Насос відцентровий з виносним ежектором 4"

Відеоогляд насоса

Опис

Самовсмоктувальні електронасоси JET (для глибоких колодязів)

Принцип роботи

Серія JDW включає в себе САМОВСОСИВАЮЩІ ЕЛЕКТРОНАСОСИ ЦЕНТРОБІЖНОГО ТИПУ, застосовувані для відкачування води з глибоких колодязів.
Ефект самоусмоктування досягається завдяки використанню трубки Вентурі, поміщеної всередині вузла Ежектора, який встановлюється із корпусом насоса двома трубами. Тільки частина загальної подачі, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, прямує в нагнітальний патрубок; вода, що залишилася (називається пусковий) рециркулюється за допомогою системи Вентурі, яка, будучи з'єднана з камерою всмоктування, створює в ній розрядження, необхідне для всмоктування води з місця занурення блоку ежектора. Вода, що відкачується з отвору блоку ежектора, змішується в дифузорі Вентурі з рециркульованою водою з насоса, в результаті чого її тиск збільшується за рахунок води, що рециркулюється, і направляється в насос через всмоктуючий трубопровід. Якщо блок ежектора встановлений безпосередньо на корпусі насоса, насоси серії JDW працюють аналогічно до насосів серії JSW. (Стор. 32-37)

Область застосування та встановлення

Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно не агресивних рідин.
Насоси серії JDW. у разі їх наземної установки з зануреним блоком ежектора, забезпечують надійне функціонування навіть у тому випадку, коли рівень води в колодязі знаходиться на 45 метрів нижче рівня установки самого насоса. успіхом застосовуватися у побуті, зокрема, для автоматичної подачі води з невеликих та середніх наповнювальних резервуарів, для зрошення садів тощо, тобто у всіх випадках, коли глибина всмоктування перевищує нормальні межі (9 метрів).
Установка зворотного клапана на отворі блоку ежектора є обов'язковим. Рекомендується встановлювати клапан на патрубку нагнітального насоса для забезпечення адекватного врівноважування тиску в процесі роботи. Перед запуском насоса наповніть водою трубопровід, що з'єднує корпус насоса з блоком ежектора. При відкачуванні води з глибини, що не перевищує 9 метрів, блок ежектора (тільки 4" ежектор) може бути встановлений безпосередньо всередині корпусу насоса. У цьому випадку перед першим запуском наповніть насос водою, заповнення всмоктуючого трубопроводу не потрібно. проводитися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від атмосферного впливу.

Коротка технічна характеристика
подача до 3600 л/год
манометрична висота всмоктування до 45 м
температура рідини до +40°С
максимальна температура навколишнього середовища +40°</ >


Конструктивні характеристики
Корпус насоса з чавуну, забезпечений всмоктувальним і нагнітальним патрубками з трубним різьбленням gas UNI 338.
Вузол ежетора з чавуну.
Робоче колесо радіальне, відцентрового типу ( на замовлення з технополімеру).
Ведучий вал з нержавіючої сталі AISI 316 (AISI 416 до 0.75 кВт).
Механічне уплотнення з кераміки та графіту.
Електродвигун: привід насосів здійснюється від асинхронного електродвигуна PEDROL типу, із зовнішньою вентиляцією, придатний для безперервної роботи. Ізоляція клас F (В до 0.75 кВт.)
В однофазних двигунах передбачено вбудований термозахисний пристрій (аварійний вимикач). Трифазні двигуни повинні бути забезпечені відповідним зовнішнім аварійним вимикачем, підключення якого виконується згідно з чинними нормативами. -50) IEC 34
Характеристики кривих таблиці мають відхилення відповідно до ISO 2548.

Характеристики

Країна виробник
Італія
Потужність (кВт)
0.75
Продуктивність (л/хв)
40
Висота подачі (м)
50
Напруга (В)
220
Вага (кг)
16,4

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)