nasosbutton


nasosbutton

Продукція Pedrollo протягом багатьох років є об'єктом копіювання для багатьох китайських виробників, які підробляють дизайн, логотип, і навіть упаковку та штрих-коди.

Ми боролися із підробками через суд. Сьогодні ми змінили стратегію: ми постійно інвестуємо у технології та навчання, справжні відмінні риси компанії. Ці риси неможливо підробити.

Завдяки співпраці італійських та зарубіжних університетів, ми поставляємо насоси нового покоління з інноваційним дизайном та високою продуктивністю. Як приклад можна навести гаму електронасосів із високою енергоефективністю, що гарантує економію електроенергії на 20-30 відсотків.

Але висока технологія сама по собі недостатня. Інноваційний процес повинен включати всі етапи роботи компанії: проектування, виробництво, дистрибуцію, технології, дослідницьку роботу і, що важливо, навчання. Компанія здатна конкурувати на міжнародному рівні, якщо весь її персонал на всіх рівнях може вирішувати проблеми, які можуть виникнути в майбутньому.

Функціональність, якість та естетика

Ми заохочуємо інновації та якість, щоб конкурувати з новими економічними державами. Зокрема, велика увага приділяється естетиці нашої продукції. Постійні оновлення дизайну є відмінним елементом made in Italy, елементом все більш затребуваним на світовому ринку.

Турбота за виробничим процесом

Інвестиції в дослідження та розробки дозволяють нам постійно удосконалювати продукцію, процес виробництва та обладнання, яке часто розробляється та виробляється самою групою Pedrollo.