Електрокотли ЕКО-1-120кВт/8М к-380

Електрокотли ЕКО-1-120кВт/8М к-380

65 430 ₴
: EKO

 

Політика безпеки та умови повернення

 

Оплата і Доставка

  Маєте запитання? Дзвоніть!

050-311-44-56 (клік)

ЕКО-1 (підлоговий, 8М варіант комплектації)

Електрокотел ЕКО призначений для опалення будь-яких житлових, виробничих, адміністративних приміщень, дач, гаражів, теплиць, кафе, тощо.

Електрокотел виконаний у підлоговому варіанті.

В електрокотлі даної комплектації (8М-й) є: Управління електронне(кнопкове)
- термоізоляція
- терморегулятор 
- комутація (магнітні пускачі) 
- термометр
- щаблі (ручна установка потужності) 
- автоматичний вимикач (загальний)
- аварійна сигналізація («сухий хід», перегрів) з відключенням
- аварійна сигналізація (обрив заземлення)

Бак електрокотла виготовлений із сталі, має форму циліндра, що при випробуваннях дозволяє витримувати тиск до 10 атмосфер без зміни геометричних розмірів. Нагрівальні елементи виготовляються із нержавіючої сталі. Забарвлення електрокотлів зроблено порошковими емалями та забезпечує естетичне, надійне та високоміцне покриття.

Електрокотли можуть експлуатуватися як самостійно, так і у складі модульних міні-
котелень. Електрокотли «ЕКО» можуть встановлюватися в діючі системи опалення паралельно з котлами, що працюють на інших видах палива.
Нагрівання теплоносія в котлі відбувається за рахунок контакту з трубчастими електро-нагрівачами – ТЕНами. Застосування ТЕНів дозволяє досягти електро- та пожежної безпеки, а також досягти високого ККД порівняно з іншими видами палива. Застосування електричних приладів як джерело тепла дозволяє виключити викиди продуктів згоряння в атмосферу, як у випадку з приладами на твердому, рідкому паливі або газі. Порівняно з електролектрами котли «ЕКО» менш вимогливі до хімічного складу води в системі опалення. Електрокотли «ЕКО» не вимагають погодження на встановлення з органами котлонагляду. Конструкційно побутові нагрівачі «ЕКО» виконані таким чином, що можуть працювати без циркуляційного насоса (до 15 кВт). До особливостей роботи цих котлів слід віднести їх високу надійність.
Системи захисту та застосовувана система регулювання температури дозволяє експлуатувати електрокотли повністю в автономному режимі. Регулювання потужності електрокотлів дозволяє працювати в економічному режимі, знизивши енергоспоживання та навантаження на електричну мережу. Крім того передбачена можливість підключення циркуляційного насоса, і на замовлення - виносного датчика терморегулятора, програматора. Діаметр патрубків для підключення
становить 2". На нагрівачах потужністю від 45 до 120 кВт додатково встановлюється
патрубок для підключення групи безпеки, діаметр якого становить ?".

                     

Характеристики

Країна виробник
Україна
Потужність (кВт)
120
З'єднання
2''
Напруга (В)
380
Розбивка потужності по ступеням (кВт)
8*15
Максимальна опалювальна площа (кв.м)
1200
Тип монтажу
Підлоговий

16 інших товарів в цій категорії:

Коментарі (0)